درباره ما

شرکت الماس گون پایتخت ضمن خوش امد گویی به بازدیدکنندگان محترم با کمال مسرت آمادگی خود جهت فروش، نصب، راه اندازی، پشتیبانی و تامین قطعات کلیه سیستم های اعلان واطفاء حریق اتوماتیک موجود در صنعت کشور را اعلام می دارد. کلیه سیستم ها و قطعات دارای یکسال گارانتی بوده و پشتیبانی از پروژه های اجرا شده بدون وقفه می باشد.

ایمنی حرفه ای ریشه در فرهنگ صنعت هر کشور دارد و مجهز شدن به سیستم های پیشرفته نه تنها نوعی حفظ سرمایه محسوب میشود بلکه به نیروی کارمان اعتماد و اطمینان می بخشد. از آنجائیکه سیستم اعلان و اطفاء حریق اتوماتیک به عنوان محافظ سایر سیستمهای چرخه صنعت محسوب میشود لذا رعایت اصول و استانداردهای لازم در ساختار این سیستم و توجه به اجزاء آن از اهمیت بالائی برخوردار است.

شرکت الماس گون با بهره گیری از توانمندی شرکت های قدرتمند ایتالیایی Sanco و Sensitron و Scame Sistemi در زمینه سیستم های Fire Fighting and Gas Detection فعال میباشد. این شرکت مفتخر است راه اندازی سیستم اعلان و اطفاء اتوماتیک نیروگاه های گازی دماوند، پرند، دالاهو، بیستون، جندر، بعثت و نیروگاه سیکل ترکیبی یزد و نکا همچنین پتروشیمی اروند و فجر، ایستگاه های تقویت فشار گاز سراب، فامنین، آباده و توربوکمپرسورهای فازهای 6،7،8 و فاز 19 پارس جنوبی و مجتمع فولاد بافق و ارفع را عهده دار بوده و قطعات یدکی برخی از مجتمع های فوق را تامین نموده است.

ساخت پکیج ها تحت گواهینامه های ایزو 9001 و ایزو 14001 صورت میگیرند و تمامی تجهیزات دارای استاندارد EN یا LPCB می باشند و کلیه عملیات نصب و راه اندازی تحت استاندارد NFPA صورت میگیرد. بمنظور گارانتی تجهیزات و سیستم های تحویلی و ایجاد اطمینان، تمامی ادوات و سیستم ها در کارخانه و مطابق با اصول استاندارد و با استفاده از تجهیزات کالیبراسیون پیشرفته تست و ارائه میگردد.

این شرکت افتخار همکاری با سازندگان بزرگ صنعت اروپا مانند Ansaldo و Siemens (در زمینه پروژه های نیروگاهی و توربوکمپرسور) را دارد.