وب‌سایت شرکت راه اندازی شد

شرکت الماس گون پایتخت ضمن خوش آمد گویی به مشتریان و بازدید کنندگان محترم با کمال مسرت آمادگی خود جهت فروش، نصب، راه اندازی، پشتیبانی و تامین قطعات کلیه سیستم های اعلان و اطفاء حریق اتوماتیک موجود در صنعت کشور را اعلام می دارد. کلیه سیستم ها و قطعات دارای یکسال گارانتی بوده و پشتیبانی از پروژه های اجرا شده بدون وقفه می باشد.

رعایت ایمنی حرفه ای ریشه در فرهنگ صنعتی هر کشور دارد و مجهز شدن به سیستم های پیشرفته اتوماتیک امروزی به اهمیت آن جلا و به نیروی کارمان اعتماد می بخشد. از آنجائیکه سیستم اعلان و اطفاء حریق اتوماتیک به عنوان ناجی سایر سیستمهای چرخه صنعت بکار میرود لذا رعایت استانداردهای لازم در این سیستم و توجه به اجزاء آن از اهمیت بالائی برخوردار است.

شرکت الماس گون با بهره گیری از توانمندی شرکت های قدرتمند ایتالیایی Fenwal و Sensitron و Bettati در زمینه سیستم های Fire and Gas Detection فعال میباشد. این شرکت مفتخر است راه اندازی سیستم اعلان و اطفاء اتوماتیک نیروگاه های گازی دماوند، دالاهو، بیستون، جندر، نجف و نیروگاه سیکل ترکیبی یزد و نکا همچنین پتروشیمی اروند و فجر، ایستگاه های تقویت فشار گاز سراب، فامنین، آباده و توربوکمپرسورهای فازهای 6،7،8 و فاز 19 پارس جنوبی و مجتمع فولاد بافق و ارفع را عهده دار بوده و قطعات یدکی برخی از مجتمع های فوق را تامین نموده است.

ساخت پکیج ها تحت گواهینامه های ایزو 9001 و ایزو 14001 صورت میگیرند و تمامی تجهیزات دارای استاندارد EN یا LPCB می باشند و کلیه عملیات نصب و راه اندازی تحت استاندارد NFPA صورت میگیرد. بمنظور گارانتی تجهیزات و سیستم های تحویلی و ایجاد اطمینان، تمامی ادوات و سیستم ها در کارخانه و مطابق با اصول استاندارد و با استفاده از تجهیزات کالیبراسیون پیشرفته تست و ارائه میگردد.

این شرکت افتخار همکاری با سازندگان بزرگ صنعت اروپا مانند Ansaldo (در زمینه پروژه های نیروگاهی)  و Siemens (در زمینه پروژه های توربوکمپرسور) را دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.